9 Ağustos 2017

Kariyer Koçluğu

Kariyer dediğimiz o uzun yolda bazen zorluklar baş gösterir. Bazen karar vermek gerekir. Bazen istifa etmek bazen yeni bir iş bulmak gerekir. Hepsinden önce karar verebilmek için emin olmak gerekir. Ne istediğinden emin olmak gerekir. Kendini tanımak ve ne istediğini bilmek. Meslek seçimi ya da meslek değişimi zamanı geldiğinde hemen herşey karışık görünüyor olabilir. Ya da tüm bu değişimler için yeterince istek ya da enerjiniz olmayabilir.

Böyle vakitlerde bir kariyer koçunun doğru soruları ile kendiniz hakkında bir sürü şey fark edebilirsiniz. Çalışmak istediğiniz yer ya da yapmak istediğiniz meslek hakkında yep yeni farkındalıklar edinebilirsiniz. En önemlisi tüm bunlara başlamak için istek ve enerjiye bir kariyer koçu ile kavuşabilirsiniz.

Görüntülü görüşme teknolojisi sayesinde artık online görüşmeler de yapabiliyoruz. Trafik stresi olmadan, bilgisayar ya da telefonun olduğu her yerde koçunuz ile görüşmeniz hiç zor değil.

Bırakın doğru soruları o sorsun, siz cevaplarınızı dürüstçe ve korkusuzca verin. Kendi yanıtlarınıza çok şaşıracağınızdan eminim.

full-circle